Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Nagrody Ministra Inwestycji i Rozwoju wręczymy na BUDMIE 2019

Zbliża się rozstrzygnięcie prestiżowych konkursów o nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju za wybitne osiągnięcia twórcze i prace naukowe oraz publikacje.

Nagroda Ministra Inwestycji i Rozwoju za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury i budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego – edycja 2018

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień laureatom edycji 2018 Konkursu o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury i budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego odbędzie się 12 lutego 2019 r. podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 w Poznaniu.

Dodatkowe informacje: Patrycja Sidor tel. 22 522 57 31 e-mail: patrycja.sidor@miir.gov.pl.

Nagroda Ministra Inwestycji i Rozwoju za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa – edycja 2018

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom edycji 2018 Konkursu o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa odbędzie się 12 lutego 2019 r. podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2019 w Poznaniu.

Dodatkowe informacje: Patrycja Sidor tel. 22 522 57 31 e-mail: patrycja.sidor@miir.gov.pl.