Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Kolejne podmioty podpisały Partnerstwo na rzecz dostępności

Do grona sygnatariuszy partnerstwa na rzez dostępności dołączyły nowe podmioty. Uroczyste podpisanie dokumentu w obecności wiceministra inwestycji i rozwoju Adama Hamryszczaka odbyło się 12 września br. w siedzibie ministerstwa.

"Przystąpienie do Partnerstwa to deklaracja prowadzenia działań w zgodzie z założeniami programu Dostępność Plus. Idee dostępności i równego traktowania dotyczą nas wszystkich. Dlatego powinniśmy połączyć wysiłki i wspólnie działać na rzecz poprawy dostępności otaczającej nas rzeczywistości" – mówił wiceminister Adam Hamryszczak.

Dotychczas Partnerstwo na rzecz dostępności podpisały między innymi PKN Orlen, PKP S.A., Orange Polska, Poczta Polska i T-Mobile Polska S.A. Dziś swoje zaangażowanie w realizację założeń programu Dostępność Plus zadeklarował Carrefour Polska, Park Narodowy Gór Stołowych, Fundacja "Mimo wieku" i Krajowa Rada Spółdzielcza.

"Do grona sygnatariuszy dołączyły dziś 23 nowe podmioty. Łącznie jest ich już ponad 80"   – podsumował wiceminister Hamryszczak

Lista sygnatariuszy - podpisanie partnerstwa 12.09.18 r. 

Uroczyste przystąpienie pierwszych podmiotów i podpisanie dokumentu przez Premiera Mateusza Morawieckiego oraz przedstawicieli rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, instytucji publicznych i mediów odbyło się 23 kwietnia br. podczas konferencji inaugurującej Program Dostępność Plus. 

Lista sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz dostępności jest otwarta. Zgłoszenia chęci podpisania Partnerstwa na rzecz dostępności można wysyłać na adres dostepnosc.plus@miir.gov.pl wraz z informacją o osobie upoważnionej do reprezentowania Twojej organizacji.

Partnerstwo na rzecz dostępności 

Pełna lista sygnatariuszy Partnerstwa na rzecz dostępności